Za oponou

naší rodinné restaurace

poznejte naši

rodinu

Seznámili jsme se před lety, když jsme pracovali v hotelu Four Seasons v irském Dublinu, a spojili jsme své životy v osobní i profesionální úrovni. Po našich rozsáhlých zkušenostech z celého světa jsme cítili potřebu se společně usadit a začít si plnit své vlastní sny. Naše kořeny sahají do Prahy a do italského regionu Lombardie, a proto bylo rozhodnutí otevřít italskou restauraci v Praze pro nás snadnou volbou; a tak se v červenci 2012 narodila Casa De Carli. Věříme v tvrdou práci, kreativitu a čerstvé kvalitní suroviny. To vše v kombinaci s našimi zkušenostmi a nadšením dává velké naděje do budoucna.

Dnes máme 3 malé pomocníky, kteří vaří moc rádi….

"Nikdy se nevzdávej svých snů"

Šěfkuchař Matteo De Carli

Prošel jsem dlouhou cestu od Itálie, kde jsem se ve městě Varese narodil, přes Ženevu, Four Seasons Hotel v Dublinu, Bice Mare Restaurant v Dubaji a Cipriani v Benátkách a New Yorku, abych získal jedinečné zkušenosti z různých kultur a kuchyní světa, které vyústily v naplnění mého snu – otevření vlastní restaurace ve městě mého srdce, v Praze.

„Jen to, co jsme schopni si představit, můžeme v životě dosáhnout“

Lenka Hermanová

Moje pracovní dráha byla odstartována v Praze a po získání diplomu na Cornell University v oboru Hospitality management vedla přes významné hotelové řetězce Four Seasons ve Washingtonu a později v Dublinu, kde jsem potkala Mattea a společně jsme začali budovat kariéru v pohostinství. Následovala jsem ho do Dubaje, abych začala pracovat pro Jumeirah Beach Hotel a on mne pak zase následoval do New Yorku, kde mi byla nabídnuta pozice General Managera v pětihvězdičkovém hotelu Library Hotel. Odsud už byl jen krůček za splněním společné vize, vlastní restaurace v srdci Prahy s neskromnou ambicí nabídnout nejlepší jídlo a služby ve městě.

Sladké sny

Všechno se spojuje

milujte, smějte se a žijte!

Věříme, že do naší práce vkládáme naše srdce.
Naše restaurace je součástí naší rodiny.
Proto zacházíme s vámi, s našimi zákazníky jako s naší rodinou.
Pojďte se podívat na vlastní oči.